x
4.5/5 - (2 امتیاز)

تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو

در این نوشته سعی در بررسی و مقایسه لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو را داریم . اگر مایل به خرید یکی از این سه دستگاه هستید بهتر است این مطلب را مطالعه نمایید و سپس تصمیم گیری نمایید .

لاتیسما تاچ : یک قهوه ساز هوشمند و با بدنه‌ای براق که روش استفاده بسیار ساده ای دارد و برای تهیه قهوه روزانه به شما کمک می‌کند .

لاتیسما پلاس : این دستگاه با وجود تکنولوژی شیر گرم کن خود امکان تهیه اسپرسو ، لاته و کاپوچینو را برای شما فراهم می‌کند و زحمت شما را کاهش می‌دهد .

لاتیسما پرو : این دستگاه با تکنولوژی تک لمسی خود امکان تهیه انواع نوشیدنی های مدل باریستا را در منزل به شما می‌دهد .

تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
طرز کار لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو

لاتیسما تاچ : این دستگاه برای بیشتر نوشیدنی‌های شیردار از جمله کاپوچینو و لاته مناسب است . در این دستگاه از پاد نسپرسو استفاده می‌شود و محفظه شیر آن به دلخواه به دستگاه متصل می‌شود . این دستگاه فقط با لمس یک دکمه هرنوع نوشیدنی قهوه و شیر گرم برای شما آماده می‌کند . دارای ۶ دکمه می‌باشد که تنظیمات آنها هم قابل تغییر است .

لاتیسما پلاس : سیستم تک لمسی شیرداغ این دستگاه ، قسمت اصلی آن و به تعبیری قلب دستگاه است . تنها کاری که شما باید انجام دهید گذاشتن کپسول نسپرسو داخل دستگاه و فشار دادن دکمه آن است . کلید های صفحه کنترل به شما این امکان را می‌دهد تا نوع نوشیدنی خود را بدون هیچ زحمتی انتخاب کنید . شما می‌توانید سه نوشیدنی شیری و دو بدون شیر انتخاب کنید و بدون هیچ ریخت و پاشی آن را تهیه نمایید .

لاتیسما پرو : در این دستگاه از کپسول‌های نسپرسو برای تهیه قهوه و انواع نوشیدنی‌های باریستا استفاده می‌شود . با تکنولوژی کاپوچینو این دستگاه شما قادر به تهیه ۶ نوع نوشیدنی از قبل برنامه ریزی شده فقط در چند ثانیه هستید .
تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
ویژگی‌ها

لاتیسما تاچ : دارای سیستم خاموش کننده اتوماتیک است که ۹ دقیه بعد از آخرین قهوه شما خاموش می‌شود . همچنین ۶ دکمه لمسی که انتخاب سریع قهوه دلخواهتان را برای شما فراهم می‌کند . سیستم کاپوچینو اتوماتیک این دستگاه امکان داشتن هات کاپوچینو ، ماکیاتو و شیر داغ را به شما می‌دهد .

لاتیسما پلاس : شما قادر به گذاشتن مخزن شیر در جلوی دستگاه هستید که با فشار یک دکمه کاپوچینو گرم به شما می‌دهد .همچنین وجود کپسول‌های نسپرسو باعث می‌شود که دیگر ریخت و پاش و اندازه گیری در کار نباشد . همچنین این کپسول‌ها بعد از تهیه قهوه خود به خود تخلیه می‌شوند .
تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
لاتیسما پرو : این دستگاه امکان تغییر سطوح شیر خروجی را به شما می‌دهد که در طعم و مزه تاثیر فراوانی دارد و همچنین شیر هیچ تماسی با داخل دستگاه ندارد . سیستم تمیز کننده خودکار این دستگاه یک ویژگی و امتیاز منحصر به فرد به شمار می‌آید . سیستم تک لمسی ( single touch ) آن امکان سریع تهیه هرنوع نوشیدنی را فراهم کرده است .

نظرات افراد در مورد این سه دستگاه
تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
لاتیسما تاچ :

شارون یکی از خریداران این دستگاه می‌گوید : این دستگاه هوشمند ، زیبا و بسیار جمع و جور است و جلوه‌ی بسیار خوبی به آشپزخانه ام می‌دهد . بعد از خرید و استفاده از چندین ماشین قهوه ساز دیگر ، این دستگاه با قابلیت صفحه دکمه‌های لمسی و امکان استفاده راحت از پاد خود رضایت خاصی به من داد . همچنین زمان گرم کردن آب این دستگاه بسیار کم است و طعمی که من انتظار داشتم را به من داد و این همان دلیلی است که ارزش خرید و استفاده از این دستگاه را نشان می‌دهد .
تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
دایانا نیز یکی دیگر از خریداران لاتیسما تاچ می‎باشد که معتقد است ظاهر این دستگاه بسیار زیبا و منحصر به فرد است و باعث تحسین همه مهمان‌ها می‌شود . همچنین او از نحوه کار این دستگاه هم رضایت دارد و به نظر او کار با این دستگاه بسیار ساده بوده و می‌توان هرنوع نوشیدنی را در چند ثانیه تهیه کرد . مهمترین ویژگی این دستگاه از نظر دایانا فرایند شست و شوی آن است که سادگی و راحتی خاصی دارد .

تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
لاتیسما پلاس :

آریانا یکی از مصرف کننده های دستگاه لاتیسما پلاس است و معتقد است این دستگاه علاوه بر زیبایی ظاهری بسیار جمع و جور بوده و بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند به راحتی در آشپزخانه او جای گرفته است . همچنین این دستگاه صدای کمی تولید می کند و علارغم کارایی زیادش ، شستشوی بسیار راحتی دارد .

تانیا نیز از این دستگاه استفاده می‌کند و از ویژگی‌‌های این دستگاه سرعت در تهیه قهوه ، تخلیه اتوماتیک کپسول و تعدد در تهیه انواع نوشیدنی را بهترین آنها می‌داند .

تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو
لاتیسما پرو :

اگنس از مصرف کنندگان لاتیسما پرو هست و ویژگی‌های این دستگاه را نحوه‌ی کار و استفاده بسیار ساده و آسان این دستگاه بیان می‌کند و معتقد است که دستگاه کیفیت بسیار مطلوبی دارد .

لیلا نیز از مصرف کنندگان می‌باشد و از ویژگی‌های این محصول گنجایش بیشتر مخزن آب گرم و امکان تهیه شیر داغ بدون استفاده از کپسول را بهترین آن می‌داند .
تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو

مقایسه تمیزکردن و شستشو

لاتیسما تاچ : فرایند بسیار ساده که شامل رسوب زدایی و شستن مخزن شیر می‌شود .

لاتیسما پلاس : مخزن شیر با لمس یک دکمه تمیز می‌شود .

لاتیسما پرو : دارای سیستم شستشوی اتوماتیک پیشرفته .

زمان گرم کردن

لاتیسما تاچ : حدودا ۲۵ ثانیه

لاتیسما پلاس : حدود ۴۰ ثانیه

لاتیسما پرو : ۲۵ ثاینه قهوه و ۴۰ ثانیه شیر

فشار پمپ

لاتیسما تاچ : ۱۹ بار

لاتیسما پلاس : ۱۹ بار

لاتیسما پرو : ۱۹ بار

توان دستگاه

لاتیسما تاچ : ۱۴۰۰ وات

لاتیسما پلاس: ۱۲۰۰ وات

لاتیسما پرو : ۱۳۰۰ وات

گنجایش مخزن شیر

لاتیسما تاچ : ۰٫۳۵ لیتر ۳۵۰ سی سی

لاتیسما پلاس : ۰٫۳۵ لیتر ۳۵۰ سی سی

لاتیسما پرو : ۰٫۵ لیتر ۵۰۰ سی سی

گنجایش مخزن آب

لاتیسما تاچ : ۰٫۹ لیتر ۹۰۰ سی سی

لاتیسما پلاس : ۰٫۹ لیتر ۹۰۰ سی سی

لاتیسما پرو : ۱٫۳ لیتر ۱۳۰۰ سی سی

منبع:iliya

تفاوت لاتیسما تاچ ، لاتیسما پلاس و لاتیسما پرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *