3/5 - (1 امتیاز)

طرز تهیه گرانیتای هندوانه
طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه | طرز تهیه گرانیتای هندوانه | انواع نوشیدنی خانگی
یخ در بهشت هندوانه,نوشیدنی هندوانه,انواع یخ در بهشت خانگی,طرز تهیه گرانیتای هندوانه
مواد لازم برای تهیه یخ در بهشت هندوانه

هندوانه یخ زده ۲ پیمانه
* آب هندوانه یا آب ½ پیمانه
* شربت ساده (به دلخواه) ¼ پیمانه

* آب هندوانه یا آب: آب هندوانه طعم نوشیدنی را قوی تر می کند اما می توانید به جای آن آب هم اضافه کنید.

* شربت ساده: مخلوط آب و شکر

مطلب مرتبط: هفت نوشیدنی خانگی عالی برای کاهش وزن
طرز تهیه یخ در بهشت هندوانه

هیچ وقت هندوانه ها را داخل ظرف در فریزر قرار ندهید چون به لبه های ظرف می چسبند و جدا کردن آن ها کار سختی است. به جای ظرف از کیسه های پلاستیکی زیپ دار استفاده کنید. هندوانه ها را به شکل مکعبی ریز خرد کنید و داخل کیسه بریزید. سعی کنید آب هندوانه داخل کیسه نریزید. کیسه ها را داخل فریزر قرار دهید تا منجمد شوند. (یک شب کافی است)

هندوانه های یخ زده را به مقداری که لازم دارید از هم جدا کنید. هندوانه های یخ زده و آب هندوانه را داخل مخلوط کن بریزید. ابتدا مقدار کمی آب هندوانه بریزید و اگر نیاز شد دوباره آب هندوانه اضافه کنید. آب هندوانه را بیشتر برای بهتر مخلوط شدن هندوانه های یخ زده اضافه می کنید.

با سرعت پایین مخلوط کن را روشن کنید. نیازی به سرعت بالای مخلوط کن ندارید چون ممکن است مخلوط کردن هندوانه ها سخت تر شود. آب هندوانه زیاد نریزید. یخ در بهشت آماده شده است. آن را داخل لیوان بریزید و با برش های مثلثی هندوانه تزئین کنید.

برای روزهای طولانی گرم تابستان، یک میان وعده تگری و خنک حسابی حال آدم را جا می آورد. “یخ در بهشت هندوانه” یکی از همان نوشیدنی هاست. این مقدار مواد برای یک نفر کافی است، برای تعداد بیشتر افراد می توانید مقدار بیشتر هم درست کنید.
منبع:اکاایران

طرز تهیه گرانیتای هندوانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *